Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Phoenix Alliance klana
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 STRONGHOLD-OBAVJEST!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
K_Plus

K_Plus


Broj postova : 36
Join date : 2012-07-12
Age : 40
Lokacija : Opatija

STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty12th September 2014, 22:00

Pozdrav,

vidim da imamo veliki problem u klanu za strongholdom,svako večer isti igrači,e pa ljudi od sada je obavezno u tekućem mjesecu imat minimum 1000 bodova da bi te dobili gold koji vas sljedi na kraju mjeseca.Tko nema 1000 bodova u strongholdu neće dobit gold bez obzira na njegove bodove,odnosno ti bodovi će se dijelit na sve igrače,koji su bili aktivni u strongoldu.
Osim šta je to dobro za cijeli klan,jer svi uživate u trenutnih 8% više šta dobivate,uigravaju se ljudi i timovi,kako bi bili bolji i uspješniji na globalnoj mapi,to je jako dobar i potreban trening za sve nas i clan.


K_Plus
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty12th September 2014, 22:48

ja se prvi neslazem sa ovim jer ljudi koi igraju klansku udju dvadeset minuta pre pocetka i odmah nakon kraja izadju sa ts-a i nastave da grindaju a ti onda napadas ljude koi su na ts,to je moje misljenje i to nije sad pocelo nego traje odavno
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 09:55

nisi mi jasan medo ali Marko zeli da kaze upravo to ko je igrao klansku obavezan je da igra stronhold da pored toga sto igra CW mora i ovo da igra da bih gold bio isplacen. Nije mi jasno u cemu se ti tu neslazes!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 12:22

ja samo hocu da kazem sta je tu problem i ja se u ovome nenalazim,nego samo iznosim moje misljenje
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 14:56

Serbear wrote:
ja samo hocu da kazem sta je tu problem i ja se u ovome nenalazim,nego samo iznosim moje misljenje

pa ispadne da se neslazes sa Markom, a on hoce da kaze sto si i ti rekao da ljudi koji igraju CW ce morati igrati i stronhold da bi gold bio isplacen
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 18:24

Ja se također ne slažem sa tim, iako kada mi se da i kada imam vremena igram stronghold i sa 8icama i sa 10tkama.
Međutim, prvo da razjasnimo, ako se tema otvori na forumu, onda ima svatko pravo iznijeti svoje mišljenje i stajalište pa makar ono bilo i suprotno od ovoga što je Marko napisao, tako da ne vidim zašto se napada Serbear zato što je rekao svoje mišljenje. Druga stvar, ne vidim razloga da se nekoga obavezuje na stronghold a pogotovo ne da to bude uvijet za dobivanje golda, jer ako se to ovako postavi, onda ovo više nije samo igra, nego obaveza koja ti ne dozvoljava da igraš i uživaš u onome šta voliš i šta ti se taj dan igra. Ok, 1000 kutijica mjesečno nije problem, 200-300 komada u danu sa 10tkama se može dobiti bez problema, to je nekih ajmo reći 10ak-15 partija ali kao što rekoh stvara obavezu.
Treća stvar, ako se igraju 10tke, onda se igraju 10tke, a ne da me se tera da igram 10tke kako bi netko grindao 9tku.
Četvrta stvar, naši FC-i u klanu, ne shvačaju šta znači biti FC... Prvo, što se tiće FC-a... FC znači doslovno FIELD COMMANDER, AKO netko ne zna što to znači, TO ZNAČI zapovjednik na polju, onaj koji upravlja TOM RUNDOM CLAN WARS-a koja se u tom trenutku igra, FC-a poštivam u toku borbe, slušam šta govori i pokušavam dati sve od sebe da odigram njegovu zamisao taktike kakvu je zadao, ČIM pokaže da je partija završila, FC što se men tiće nema ovlasti, FCa nemam potrebe slušati niti mu išta objašnjavati za bilo kakve poteze izvan te borbe u CW-u.
Jedna osoba u klanu je glavna, njega se sluša, ako on kaže LETIŠ VAN IZ KLANA, RAZLOG JE TAJ I TAJ, onda tako i stoji, a ne da mi svako malo neko od FC-a ili netko tko nije u klanu (Deda) dozvoljavaju sami sebi da drkaju sve okolo sa svojim komentarima i provokacijama a za to ne samo da nisu ovlašteni nego nema veze sa vezom, zapravo mi samo IQ padne za 20 samo kada čitam ili čujem takve stvari.
Eto, toliko od mene, tko se naljuti naljuti, tko ne ne, ja sam ovo morao objasniti jer očito nitko drugi neće ništa prigovoriti.

I DA RAZJASNIMO, OVO JE SAMO MOJ STAV, I MOJE MIŠLJENJE, nitko me nije nagovorio ništa, i stojim iza svega što sam napisao. HVALA
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 20:50

lucko1987vk wrote:
Jedna osoba u klanu je glavna, njega se sluša, ako on kaže LETIŠ VAN IZ KLANA, RAZLOG JE TAJ I TAJ, onda tako i stoji, a ne da mi svako malo neko od FC-a ili netko tko nije u klanu (Deda) dozvoljavaju sami sebi da drkaju sve okolo sa svojim komentarima i provokacijama a za to ne samo da nisu ovlašteni nego nema veze sa vezom, zapravo mi samo IQ padne za 20 samo kada čitam ili čujem takve stvari.
IQ ti nemoze pasti nije to ziva u topolomjeru pa da pada i raste ili pisho ili nesto trece, to sto nisam danas u klanu neznaci da se sutra necu vratiti a onda ces moci bit bezobrazan u REDS i takvim balkanskim krcmama, dok god je red, rad i disciplina u klanu klan pobjedjuje, cim se netko dernja u klanskoj ko pavijan sa glupim i nebitnim infromacijama odmah se FC necuje, igraci gube koncentraciju i slicno, deda kad se vrati budes videl kako roda drobi biber momak moj Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 20:53

nemam snage da se natezem nisakim...misljenja su dozvoljena naravno
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty13th September 2014, 21:27

Ako ste vec dogovorili stimulativnu metodu (neke golde za 5k kutijica) misljenja sam da ne treba postojati presija i uslovljavanje isplate CW zarade. Svako normalan treba da shvati da je to za opste dobro klana a samim tim i njega kao pojedinca isto kao igranje CW i da kad ima vremena baci koju partiju u Stronkholdu
Back to top Go down
SRBoodo

SRBoodo


Broj postova : 133
Join date : 2012-07-10
Age : 40
Lokacija : Kraljevo

STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty14th September 2014, 03:31

Izvinjavam se što ne izbacujem sa foruma ljude koji nisu u klanu. Trudim se da održavam forum sve po pravilima ... s obzirom da duckandcover.ru ne radi kao pre, a ni neki drugi  sajt  nije pouzdan. slobodno mi pošaljite sugestije koga treba odavde otstraniti, a napustio je naše klanove. 

Dok postoje pravila ja ću raditi po njima. Kako god da se promene pravila radićemo po tim pravilima.


Ono što u ovom klanu nikada nije funkcionisalo je sistem kažnjavanja, iz razloga da se igrači ne bi traumatizirali u igri. Opet, ni sistem nagradjivanja nije po volji jer itekako udara na volju za igranjem. Sve u svemu, cilj nam je da se ljudi uigraju sistemu igranja, a da bude različito od Random-a. Žrtvovati se za drugoga se retko sreće u Randomima. FC-i nastoje da pobedimo, s toga ako traže tvoju žrtvu, onda mu je i daj, a znaš i sam da time svima pomažeš. Ako neko i gura tier 9 u tier 10 strongholdu to ti je kao da ja vozim mediuma ( i vrapci znaju zašto  Razz ).  +% svima će da koriste kad aktiviramo bonuse. 

IQ..?!  Čista budalaština onih koji misle da su iznad ostalih. Ja sam u vojsci služio u pešadiji i tamo sam sreo mnogo više nesebične ljudskosti, nego u mojoj sadašnjoj radnoj okolini, a i inače u životu.
Back to top Go down
K_Plus

K_Plus


Broj postova : 36
Join date : 2012-07-12
Age : 40
Lokacija : Opatija

STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty15th September 2014, 15:44

Stronghold je isto kao i TC a TC je obavezn ako niste pročitali uvijete za ulazak u klan.STRONGHOLD-OBAVJEST! 67m814
ne vidim di je problem?
ako imate bilo kakav problem,slobodno mi se javite,uvijek sam tu,tako da nema razloga prepucavat se na forumu.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty12th October 2014, 23:15

Lubenica
Back to top Go down
Sponsored content





STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty
PostSubject: Re: STRONGHOLD-OBAVJEST!   STRONGHOLD-OBAVJEST! Empty

Back to top Go down
 
STRONGHOLD-OBAVJEST!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» King Of The Stronghold

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Phoenix Alliance Forum :: OPĆENITO :: STRONGHOLD-
Jump to: