Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Phoenix Alliance klana
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

  LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone

Go down 
AuthorMessage
SRBoodo

SRBoodo


Broj postova : 133
Join date : 2012-07-10
Age : 39
Lokacija : Kraljevo

 LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty
PostSubject: LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone     LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty17th August 2012, 02:55

"BeeTagg Reader" Nadjite svoj telefon dole u listi, selektujte ga, downloadujte na PC i prebacite u telefon pa instalirajte (na pr. ja imam Nokia C5-00 i radi kao blesavo Very Happy )

[You must be registered and logged in to see this link.]

bounce lol! king
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



 LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty
PostSubject: Re: LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone     LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty17th August 2012, 11:24

moze samo objasnjenje kako to radi ja imam isti fon i ubacio sam al kako se koristi to?
Back to top Go down
SRBoodo

SRBoodo


Broj postova : 133
Join date : 2012-07-10
Age : 39
Lokacija : Kraljevo

 LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty
PostSubject: Re: LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone     LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty17th August 2012, 11:35

Pokreni program na mobu, tada ti se ukljuci kamerica sa okvirom i crvenom linijom po sredini, uperis u QR Code ( na primer: [You must be registered and logged in to see this link.] ), naciljas da code lepo stane u okvir i kad cujes klik iz telefona, znaci ocitao je code i ispisace ti sta je procitao
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



 LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty
PostSubject: Re: LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone     LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty17th August 2012, 13:02

aham hvala jer ja probao na jedan i nije htelo
Back to top Go down
SRBoodo

SRBoodo


Broj postova : 133
Join date : 2012-07-10
Age : 39
Lokacija : Kraljevo

 LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty
PostSubject: Re: LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone     LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty17th August 2012, 18:48

Ovaj kod je prava sprdnja...ima sajt za generisanje, napises sta ti padne na pamet i onda okacis negde na neki forum ili slicno... ko procita - iznenadi se Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





 LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty
PostSubject: Re: LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone     LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone  Empty

Back to top Go down
 
LiveStream & QR Code Reader za Simbian S60 telefone
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Invite code

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Phoenix Alliance Forum :: OSTALO :: OFF TOPIC-
Jump to: