Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Phoenix Alliance klana
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Izbacen

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous



Izbacen Empty
PostSubject: Izbacen   Izbacen Empty1st July 2014, 00:26

Pa drugari bilo je lepo druziti se, ssve najbolje u daljem ratu  mozda se i sretnemo na bojnom polju. Ja sam izbacen zbog "neaktivnosti" navodno, elem nije toliko ni bitno neazlim nizacim mozda samo za drustvom jer ce te mi nedostajati. Cisto da se zna nisam bas bio toliko neaktivan koliko neki drugi, cak sam imao platu za prosli mesec cca 500 golda al nebitno, samo povedite racuna kad izbacujete dali je taj igrac zaista neaktivan jer vece pre mog izbacivanja i par veceri pre sam dolazio i ucestvovao u CW-u. Verujem da sad posto st u ozbiljnim vodama trebaju vam aktivniji igraci, a ja sam eto porodican covek pa nemogu bas svako vece da igram.
E toliko, da neduzim puno srece na bojnom polju!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



Izbacen Empty
PostSubject: Re: Izbacen   Izbacen Empty4th July 2014, 20:42

Nema nikakve ljutnje, ali nama su potrebni aktivni igraci, igraci koji ce igrati cw, valjda je to i poenta klana. Za posljednjih 5 mjeseci ti nisi odigrao niti jednu klansku koja se bodovala, i za ovih 5 mjeseci koliko vodimo evidenciju imao si svega 3 boda i to u maju, za sta si trebao dobiti 150g, a prebacili smo ti 200g... Tebi kao i svima ostalima poruka: Kad i ako budes aktivan javi se, ako bude mjesta bices primljen i to je to...
Back to top Go down
 
Izbacen
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Phoenix Alliance Forum :: WORLD OF TANKS :: NOVOSTI-
Jump to: