Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Phoenix Alliance klana
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za ulazak u lan

Go down 
AuthorMessage
Sale Bg1985
Guest
Anonymous



Prijava za ulazak u lan  Empty
PostSubject: Prijava za ulazak u lan    Prijava za ulazak u lan  Empty12th May 2014, 23:27

Za pocetak pozdrav od mene. Ja sam trenutno u kalnu NOP imam 2 acc (SaleBg1985 i Dragan 667) mozete pogledati statistike nisu neke ali rekao bih da su solidne. Dragan 667 mi je dosta bolji acc. Imam po 6 desetki na oba acc s tim sto na SaleBg1985 trebam skupiti novce da kupim artiljeriju obj261. Relativno sam cesto u igri mada sam u nekim periodima ogranicen zbog obaveza sa fakultetom. Voljan sam da ucim i radim jos na poboljsanju svoje igre kao i treniranju i verujem da ovaj klan moze da mi pomogne u tome.
PS Dragan667 mi je acc na bratovo ime 
 
Ako imate neka pitanja za mene pitajte me slobodno nemam sta kriti. Kriterijume sam procitao za ulazak u klan kao i pravila i potpuno se slazem sa tim.

Srdacan pozdrav SaleBg1985
Back to top Go down
SaleBg1985
Guest
Anonymous



Prijava za ulazak u lan  Empty
PostSubject: Dodatak   Prijava za ulazak u lan  Empty13th May 2014, 01:19

Zaboravih samo da napomenem da sam poslednjih par nedelja igrao pretezno male tireve do osmog posto sam krenuo neke nove tenkove pa su mi malo losije statistike u poslednjem periodu.
 Izvinjavam se na gnjavazi i hvala na razumevanju
Pozdrav jos jednom od mene
Back to top Go down
 
Prijava za ulazak u lan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za ulazak...
» prijava za ulazak u klan
» Prijava za ulazak u klan
» Prijava za ulazak u klan..
» Prijava za ulazak u klan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Phoenix Alliance Forum :: OPĆENITO :: PRIJAVE ZA ULAZAK U KLAN-
Jump to: