Phoenix Alliance Forum

- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS

Forum Phoenix Alliance klana

HomeCalendarFAQSearchMemberlistRegisterLog in

Share | 

Problem sa updeit 8.9 critical eror log fail

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Problem sa updeit 8.9 critical eror log fail   10th November 2013, 11:27

Eto iz dosade malo googlam I citam ti ja tonu ljudi ima problem sa 8.9 updait na primer nece da im updejtuje igru dodje do 90 posto I izbaci im critical error see log fail...zelim pitati jer je neko od vas mozda imao problema nekih sa updeit 8.8 na 8.9....zamisli jedva cekam da sednem za tenkice I kad se vratim ne mogu da igram
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Problem sa updeit 8.9 critical eror log fail   10th November 2013, 16:08

moze da se igra ja barem nisam imao nikakvih problema osim sto me izbacivalo iz igre posle partije i kad sam uklonio XVM sve savrseno radi
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Problem sa updeit 8.9 critical eror log fail   11th November 2013, 23:49

Ma to moj retardirani burazer ima prob I danas otkrio da je imao jedan skriveni fail vezano za wot koji je pravio zbrku celo vreme a naj gore je to sto sam se mlatio snjime na skajp 2 dana da mu obiasnim sta da radi 155 stvari pokusali I na kraju ono naj logicnike resenje nam promaklo a to je da stikliramo u E particiju da nam prikaze skrivene failove posto instalacija mu ide tu kad ono eto majmuna koji se majmunise I jebe me 2 dana nesto kao wot log info sta ti ja znam al pitanje je kako je dospeo u skrivene failove...sve u svemu radi mu igra sad bez problema...I ja nekig 5 gb neta u minusu -.-
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Problem sa updeit 8.9 critical eror log fail   

Back to top Go down

Problem sa updeit 8.9 critical eror log fail
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Made in Sweden.
» [sayaka] an epic *fail* fandub