Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
***********************************************


- REGISTRACIJA ĆE BITI PRIHVAĆENA SAMO AKO STE ČLAN KLANA PXA/-PXA-. ZA NICK NA FORUMU UPIŠITE NICK KAO U WoT-u.

- Za reset password-a javite se administratorima na TS


***********************************************
Phoenix Alliance Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Phoenix Alliance klana
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Lako do premium računa

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous



Lako do premium računa Empty
PostSubject: Lako do premium računa   Lako do premium računa Empty1st October 2013, 10:28

pozz ekipa
kako je još World of Warplanes u pre release verziji traje dnevna akcija u kojoj možete zaraditi 240 tokena za oborenih 10 aviona, 10 zemaljskih ciljeva i 10 pobjeda. Dakle do službenog izlaska 13.11. ove godine možete zaraditi tokena za dva mjeseca premium računa na World of warplanesa a kako je račun unificiran za obje igre automatski dobijete premium račun i na tenkovima. Dovoljno je samo se registrirati pod istim nickom kao i u World of Tanks, downloadati igru i to je to.
lp
reci_8
Back to top Go down
ahi8




Broj postova : 8
Join date : 2013-05-21

Lako do premium računa Empty
PostSubject: Re: Lako do premium računa   Lako do premium računa Empty2nd October 2013, 13:13

a ja ne mogu da ih instaliram, non stop mi pokazuje critical error Sad(( imal ko da pomogne
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



Lako do premium računa Empty
PostSubject: Re: Lako do premium računa   Lako do premium računa Empty2nd October 2013, 15:09

ahi8 wrote:
a ja ne mogu da ih instaliram, non stop mi pokazuje critical error Sad(( imal ko da pomogne
nemam takvih problema ali kontaktiraj support team
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



Lako do premium računa Empty
PostSubject: Re: Lako do premium računa   Lako do premium računa Empty3rd October 2013, 13:26

Igrica nije tako dobra kao pucanje sa tenkičima ali ima i ovde adrenalina.

Moj način:
- zemaljski - 10 sa Fw57 - nemački tier III heavy fighter jer ima 6 bombi pa i top je dobar za neke male aviona (i od verzije 0.5.3. je često top tier, prije tier III NIKADA nije bio top tier), može i Premium tier V Il2, koji smo svi dobili ali imajo ciljevi više HP.
- avionu - može usput neki kill a od fightera imam nemački tier IV i tier V - idem do 3 za 20 tokena (30 ukupno)
- pobjede - usput gornjih, inače možda igram ili samo AFK (da, znam...) do 3 ili ako imam nekoliko više vremena za kompom i do 10 killova i pobjeda.

Znači 140 tokena u nekoliko partija, danas:
1. Fw57 pobjeda, 2 killa, 6 ciljeva
2. Il2 poraz poginuo bez ičega
3. FW 57 pobjeda 1 kill, 4 ciljeva
samo još fali 1 pobjeda, pa je zadatak za danas gotov. :)Ujutro pre 7 sati je lakše što nema puno ljudi pa su bitke sa 5-10 igrača u svakoj ekipi.

Imam več oko 3700 tokena a cilj mi je 5000, više verovatno ne bude vremena. U tom mesecu bude i nekoliko misija za dodatne tokene [You must be registered and logged in to see this link.]

Sretno. Twisted Evil
Back to top Go down
Sponsored content





Lako do premium računa Empty
PostSubject: Re: Lako do premium računa   Lako do premium računa Empty

Back to top Go down
 
Lako do premium računa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Premium tenkovi koje uzeti?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Phoenix Alliance Forum :: OSTALO :: OFF TOPIC-
Jump to: